E-Tahsilat sistemlerimiz

Bayi Kredi Kartı Tahsilat Sistemi

E-tahsilat üretici, ithalatçı, tedarikçi ve toptancı profilindeki firmaların bayi ve alt bayilerinden internetten kredi kartı tahsilatı yapabilmelerini sağlayan bir e-tahsilat sistemidir.

Neler Yapabilirsiniz?

Bayilerden tahsilat
Bayilerin alt bayilerinden tahsilat
Sahada cep telefonu ve tablet ile tahsilat
SMS ile tahsilat
E-mail ile tahsilat
Dövizli tahsilat (USD, EURO vb.)
Bayiye göre farklılaştırılabilen ödeme tipleri
Tek tuşla online iptal ve iade özelliği
Ödemelerin cari hesaba otomatik aktarımı
Bayiye internette ekstre gösterebilme
Detaylı raporlar
Çok dilli tahsilat sistemi (TR, İNG, ALM vb.)

Sık Sorulan Sorular

 • E-tahsilat Nedir?
  Türkiye'de sürekli artan kredi kartı kullanımı işletmelerin ve kurumların bu konuda çözüm ihtiyaçlarını ortaya çıkarmıştır. Bu çerçevede ilk olarak 2007 yılında geliştirilen E-tahsilat online ödeme sistemleri farklı sektörlerdeki orta ve büyük ölçekli 300'e yakın işletme ve kurumun kullandığı bir yazılım olmuştur.

  E-tahsilat hem işletmelerin hem de kurumların kullanabildiği, farklı iş süreçlerine göre modellenebilen, bayilerden, alt bayilerden, kurumsal müşterilerden ve tüketicilerden internetten online tahsilat yapılabilmesini sağlayan, okul, site, dernek, apartman, sanayi sitesi, dershane, kolej, üniversite, spor kulübü, vakıf, mali müşavir, muhasebe, residence gibi kurumların periyodik ve düzenli ödemelerini otomatik olarak kredi kartlarından tahsil edebilen sistemdir. Tamamen web tabanlı olan E-tahsilat yazılımları ERP sistemleri ile de entegre olabilmektedir.

  Uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak geliştirilen ve çalışan E-tahsilat yazılımları dövizli tahsilat, limitli tahsilat ve benzeri bir çok özelliğe sahiptir.
 • Tahsilat ve Güvenlik Altyapısı
  Tüm E-tahsilat sistemlerinde 128 Bit SSL kullanılmakta, işlemler 3D secure güvenlik seviyesinde gerçekleştirilebilmektedir. Programların çalıştığı sunucular 3 katmanlı güvenlik yapısı ile korunmakta ve 3 katmanlı yedekleme yapılmaktadır. Ayrıca tekrarlı ödeme özellikli ürünlerimiz PCI DSS uyumlu güvenli ortamlarda çalışmaktadır.
 • Sanal Pos Entegrasyonlarımız
  Türkiye‘deki tüm bankalar
  E-tahsilat etahsilat yazılımları Türkiye ‘de faaliyette olan tüm bankaların sanal posuna entegredir. Kredi kartı tek çekim ya da taksitli işlem yapılabilmesini sağlayan entegrasyonlarımızda online iptal ve iade fonksiyonları da bulunmaktadır.

  Arena Paynet Pos Sistemi
  Arena Bilgisayar A.Ş. PayNet isimli sanal pos sistemi ile bayilerine ödeme ve tahsilat hizmetleri sağlamaktadır. E-tahsilat ile PayNet arasında yapılan entegrasyon ile Arena bayileri içinde 7 bankanın (Bonus-World-Axess-Maximum-Cardfinans-Advantage-Paraf) hazır sanal posunun olduğu ve kendilerine ait kurumsal e-tahsilat sistemine sahip olabilmekteler.
  Birgün içinde kurulabilen sistemle Arena bayileri bir online tahsilat sitesine sahip olmakta ve çok cazip komisyon oranları ile 7 bankanın sanal posunu kullanabilmekteler.

  Tedarikçi Pos Entegrasyonlarımız
  E-tahsilat e tahsilat yazılımları GSM sektörünün önemli tedarikçi firmalarından KVK, GenPa, Başarı, C5 ve Brightstar ‘ın sanal pos sistemlerine de entegre çalışabilmektedir. Bu firmaların bayileri açacakları E-tahsilat online tahsilat sitelerinde tedarikçilerin sanal poslarını hazır olarak kullanabilmekteler. E-tahsilat programları isteğe bağlı olarak diğer tedarikçi firmaların sanal poslarına da entegre olabilmektedir.
 • 3D Secure Nedir?
  İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır. Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.
 • 3D Secure Neden Güvenlidir?
  3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibinin cep telefonuna işlem kodu gönderilir ve kart sahibinin kimliği doğrulanır. Böylelikle kartın kart sahibi haricinde yetkisiz ve kötü niyetli kişiler tarafından kullanılması engellenmiş olur.
 • 3D Secure Nasıl İşler?
  Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümüne geçer. Kart sahibinin cep telefonuna banka tarafında işlem kodu gönderilir, kart sahibi işlem kodunu girerek işleme devam eder. Kod, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.
 • PCI DSS Nedir?
  PCI DSS 'in açık anlamı "Ödeme Kartları Endüstrisi Veri Güvenliği Standardı" dır. PCI DSS 'in amacı kredi kartı ödeme sistemlerinde kart bilgisi güvenliğini sağlamaktır. Bu sistem uluslararası kredi kartı sağlayıcıları olan Visa, Mastercard, American Express, Discover Financial Services ve JCB International gibi kurumlar tarafından oluşturulmuş olan PCI Komitesi tarafından geliştirilmiştir. PCI DSS, kredi kartı ile ödeme alan kurumların kart bilgisi güvenliğini sağlamak için uymaları gereken kriter ve gereksinimleri oluşturmaktadır.
 • Teknolojik Altyapı
  E-tahsilat paketleri ileri yazılım teknolojileri ve mimari kullanılarak geliştirilmektedir.
 • Kullanılan başlıca yazılım teknolojileri
  .NET 4.5, ASP.NET MVC 4.0 (Razor View Engine)
  Microsoft SQL Server 2012 R2
  ADO.NET Entity Framework 5.0
  JQuery gibi teknolojilerdir.
 • Tasarım Responsive Uyumlu mu?
  Evet. HTML5, JQUERY, CSS3, TWITTER BOOTSTRAP kullanılmıştır.
 • İleri seviye yazılım mimarisi
  Katmanlı yapı
  Domain Driven Design
  Service Oriented
  Aspect Oriented mimaride yapılan arge çalışmaları.
 • Proje geliştirme metodolojisi
  Çevik(Agile) yazılım geliştirme yöntemleri, Scrum
E-tahsilat Kobi Paketleri

E-tahsilat Kobi programları küçük işletmelerin müşterilerinden online kredi kartı ile tahsilat yapmalarını sağlayan, kullanımı kolay ve pratik e-tahsilat programlarıdır. E-tahsilat Kobi programlarına birden fazla bankanın sanal posu kurulabilir, taksitli tahsilat yapılabilir ve tahsilat işlemlerinin raporları alınabilir. Daha birçok özelliğe sahip olan E-tahsilat Kobi programlarında kredi kartı veri güvenliği 128 Bit SSL ile sağlanmakta ve işlemler 3D secure ile yapılabilmektedir.

Kredi kartı tek çekim tahsilat, Kredi kartı taksitli tahsilat, Mobil arayüz, Ödeme kalemi tanımlayabilme, Üyelikli tahsilat, Üyeliksiz tahsilat, E-Mail order tahsilatı, SMS gönderim modülü, Farklı ödeme seti tanımlama, 3D secure, Online iptal/iade, Muhasebe cari entegrasyon, Muhasebe ekstre entegrasyonu, ÖZELLİKLER, İşlem raporları, Raporlar, Rapor exporting, Kullanıcı sayısı, Kullanıcı yetkilendirme, Sanal pos sayısı, 128 Bit SSL, KAYNAK KAPASİTELER, Web hosting, SQL hosting, E-posta sayısı, Trafik kapasitesi (Bandwidth), AVANTAJLAR, Ücretsiz Garanti Bankası sanal posu, Ücretsiz Akbank sanal posu, Ücretsiz Finansbank sanal posu, Ücretsiz Türkiye Finans sanal posu, Ücretsiz sınıf eğitimi


E-tahsilat Kurumsal Paketleri

E-tahsilat Kurumsal yazılımları kurumsal işletmelerin bayi ve müşterilerinden online kredi kartı ile tahsilat yapmalarını sağlayan, kullanımı kolay, esnek ve pratik e-tahsilat sistemleridir. E-tahsilat Kurumsal programlarına birden fazla bankanın sanal posu kurulabilir, taksitli tahsilat yapılabilir ve tahsilat işlemlerinin detaylı raporları alınabilir. Bayileri ve bayilerinin alt bayileri olan üretici, toptancı ve tedarikçi firmalar E-tahsilat Kurumsal yazılımları ile bayilerinden ve alt bayilerden zincir tahsilat yapabilmektedirler. E-tahsilat Kurumsal bayilerin kendi “sanal ödeme sistemleri” olarak çalışabilmektedir. Bu şekilde üretici, toptancı ve tedarikçi firmalar bayilerinin satış hasılatlarını kendi kasalarında toplayabilmektedirler. Bayiler tüketicilere ürün satarken ödemeyi direkt tedarikçinin sistemine yapabilmektedirler.

Kredi kartı tek çekim tahsilat, Kredi kartı taksitli tahsilat, Bayiden tahsilat, Bayi - alt bayi zincir tahsilat, Bayi - alt bayi çok ekranlı tahsilat, Mobil arayüz, Dövize endeksli tahsilat, Dövizli tahsilat (USD, EURO vb.), Limitli tahsilat, SMS ile tahsilat, E-Mail ile tahsilat, Çok dilli ödeme sayfası (İng, Alm vb.), Çok dilli admin panel (İng, Alm vb.), Farklı ödeme seti tanımlama, Ödeme kalemi tanımlayabilme, Üyeliksiz tahsilat, 3D secure, Online iptal/iade, Dinamik form tanımlama, Periyodik ödeme, Muhasebe cari entegrasyon, Muhasebe ekstre entegrasyonu, HPM entegrasyon modülü, Sanal pos servisi, Bayi - alt bayi sayısı, ÖZELLİKLER, İşlem raporları, Raporlar, Rapor grafikleri, Raporları export etme, Kullanıcı sayısı, Kullanıcı yetkilendirme, Sanal pos sayısı, 128 Bit SSL, KAYNAK KAPASİTELER, Web hosting, SQL hosting, E-posta sayısı, Trafik kapasitesi (Bandwidth), AVANTAJLAR, Ücretsiz Garanti Bankası sanal posu, Ücretsiz Akbank sanal posu, Ücretsiz Finansbank sanal posu, Ücretsiz Türkiye Finans sanal pos, Ücretsiz sınıf eğitimi, Ücretsiz özel eğitim Muhasebe cari entegrasyon (Std.), Muhasebe ekstre entegrasyonu (Std.), Mobil arayüz, Dövizli tahsilat (USD, EURO vb.), Çok dilli ödeme sayfası (İng, Alm vb.), Çok dilli admin paneli (İng, Alm vb.), Periyodik ödeme modülü, HPM entegrasyon modülü, Sanal pos web servis modülü


E-tahsilat Ticaret Odası Paketi

E-tahsilat Ticaret Odası Paketi ticaret odalarının üyelerinden aidat ücretlerini internetten kredi kartı ile tahsil edebilmelerini sağlayan bir e-tahsilat sistemidir. Ticaret odalarının üye aidat tahsilat süreçlerini kolaylaştıran ve sorunlarını ortadan kaldıran E-tahsilat Ticaret Odası Paketi T.O.B.B. ile entegre çalışmaktadır.

Üyenin sicil no ve vergi no ile aidat ödeme sayfasına girebilmesi, T.O.B.B. ‘dan üye borç bilgilerinin otomatik olarak ekrana gelmesi, Üyenin sisteme girip güncel aidat, gecikmiş aidat, gecikme zammı vb. borç listesini görebilmesi, Listeden seçim yaparak dilediği borç kalemini ödeyebilmesi, Yapılan ödemenin üyenin T.O.B.B. ‘daki kayıtlarına işlenmesi, Üyenin aidat borçlarını tek çekim ya da taksitli ödeyebilmesi, Geçmiş ödemeleri ile ilgili cari hesap ekstre görebilmesi, Ekstrenin yazıcı çıktısını alabilmesi, MS Excel dosya olarak indirebilmesi, Üyelere, borç bakiyelerini içeren toplu SMS gönderilerek üyelerin cep telefonları üzerinden aidat ödemelerini yapabilmeleri, Üyelere, borç bakiyelerini içeren toplu e-mail gönderilerek üyelerin e-mail ile aidat ödemelerini yapabilmeleri, Ödemelerle ilgili detaylı raporların alınabilmesi


HIZLI TALEP FORMU Bize taleplerinizi bildirin.

"Bize güç veren ve güvenen müşterilerimize sonsuz teşekkürler."