E-ticaret alışveriş sistemlerimiz

Küreselleşme kavramının giderek sürat kazandığı ve kapsamını her geçen gün genişlettiği Dünya’da, küresel piyasalarda kalıcı ve güçlü bir pozisyon elde edebilmek için bilgi-iletişim teknolojilerinde yaşanan ilerlemenin yakından takibi firmalar için bir gereklilik haline dönüşmektedir.

Bilgi-iletişim araçlarındaki gelişmelerin ticaretle entegre olmuş yüzü olarak karşımıza çıkan elektronik ticaret; firmaların doğru tüketiciye doğru araçlarla hızlı bir şekilde erişim sağlaması için en verimli yöntemdir. E-ticaret sayesinde, özellikle küresel pazarlarda faaliyet gösteren firmalar; daha kolay pazar çeşitlendirmesi yapabilmekte; daha etkin dağıtım kanalları ile operasyonel maliyetlerini düşürerek ve müşteri portföyünü genişleterek risk yapısını kontrol edilir konuma getirmektedir.

Gelecek dönemlerde; elektronik ticaret kullanım sıklığının küresel bazda artış trendini sürdürmesi, hane halklarının ve firmaların daha yüksek oranlarda e-ticaret işlemi gerçekleşmesini, online satış araçlarına erişimin firmalar rekabet edebilirliğindeki en güçlü araç konumuna gelmesini öngörüyoruz.

Bu perspektifte ülkemizde de e-ticaret işlemlerinin giderek yaygınlaştığını, firmalarımızın ticari faaliyetlerinde bilgi-iletişim teknolojilerini daha sık ve etkin olarak kullandıklarını gözlemlemekteyiz. Ülkemizdeki internet abonesi sayısı yıllar itibariyle belirgin bir artış göstermekte, buna paralel olarak internet üzerinden gerçekleştirilen mal ve hizmet satış hacmi büyüme eğilimini sürdürmektedir.

İHTİYACINIZA ÖZEL Lite, Standart ve Professional E-TİCARET ALIŞVERİŞ SİSTEMLERİMİZ İLE YANINIZDAYIZ.

Sık Sorulan Sorular

 • E-ticaret sitesi paket içerikleri nelerden oluşmaktadır?
  Eticaret yazılımları; Lite, Standart, Profesyonel ve Ultimate olmak üzere 4 farklı paketten oluşmaktadır. Teknik özellikler tüm paketlerde aynı olup, pek çok gelişmiş özellik ve modüller aktif şekilde gelmektedir. E-ticaret paketlerimizi incelemek ve detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız. Yıllık kiralama esasına dayalı paketlerimizde, web ve veritabanı alanı sınırsız olup, barındırma (hosting), güvenlik sertifikası (SSL), Statik IP, DB Yedekleme, Güncelleme ve Destek hizmetleri de ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
 • Paket fiyatlarınız nedir?
  Lite paket: 1500 TL + KDV ...... Standart Paket: 2500 TL + KDV ...... Profesyonel Paket: 3500 TL + KDV ...... Ultimate Paket: Lütfen Sorunuz
 • Paket fiyatları dışında ücret ödeyecek miyim?
  Hayır. Paket fiyatınız dışında hiç bir ekstra veya sürpriz ücret ödemezsiniz.
 • Yenileme bedeli olarak ne kadar ücret talep etmektesiniz?
  E-ticaret yazılımının yenileme bedeli tüm paketler için 750 TL'dir. Fiyatlara %18 KDV dahildir. Yenileme ücreti, ikinci yıldan itibaren her yıl için geçerlidir. İlk yıl, paket fiyatı haricinde yenileme ücreti alınmaz. Yenileme fiyatına; e-ticaret yazılımı kiralama, ssl, statik ip, hosting ve güncelleme hizmetleri de dahildir.
 • Güncelleme veya yeni versiyonlar için ücret talep ediyor musunuz?
  Hayır. Yapmış olduğumuz güncellemeler ve çıkarmış olduğumuz yeni versiyonlar için hiç bir şekilde ücret talep etmemekteyiz. Ek modül çalışmalarını ise bazı paketlerde ücretsiz bazılarında ücretli olarak aktif etmekteyiz. Güncellemeler, tarafımızca mevcut tüm müşterilerimize ücretsiz olarak uygulanmaktadır.
 • Destek ve eğitim için ücret talep ediyor musunuz?
  Hayır. Telefon ve mail üzerinden, bizden hizmet aldığınız süre zarfında ücretsiz olarak destek alabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı müşterilerimize, gerek telefon gerekse de uzak masaüstü bağlantısı ile canlı desteği de ücretsiz olarak sağlamaktayız.
 • Fatura gönderiyor musunuz?
  Elbette. Tüm hizmet ve ödemeleriniz için fatura kesmekteyiz. Firmanız adına oluşturduğumuz fatura sayesinde; yasal güvence sağlamakla birlikte, aldığınız hizmeti de gider olarak gösterebilmektesiniz. Sitenin yasal sorumlusu fatura sahibidir. Faturalar anlaşmalı kargo firmamız aracılığı ile ÜCRETSİZ olarak müşterilerimizin adreslerine gönderilmektedir.
 • Barındırma (Hosting) hizmeti paket ile birlikte verilmekte mi?
  Evet. Eticaret yazılımımız ile birlikte tüm paketlerde barındırma (hosting) hizmeti ayrıca bir bedel alınmadan sağlanmaktadır.
 • Alan Adı (Domain) hizmeti paket ile birlikte verilmekte mi?
  Hayır. Alan adı (domain) tescil ve yenileme hizmeti müşteriye aittir. Yıllık bedeli tarafımıza ödendiği müddetçe bizden de ayrıca satın alınabilir.
 • Güvenlik Sertifikası (SSL) hizmeti paket ile birlikte verilmekte mi?
  Evet. Eticaret yazılımımız ile birlikte tüm paketlerde paylaşımsız 128/256 Bit Rapid SSL hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
 • Statik IP hizmeti paket ile birlikte verilmekte mi?
  Evet. Eticaret yazılımımız ile birlikte tüm paketlerde sitenize özel tahsis edilmiş Statik IP Adresi ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
 • Yedek alıyor musunuz? Sitem ve verilerim güvende mi?
  Evet. 5 günde bir geriye dönük database otomatik olarak yedeklenmektedir. Ancak tüm dataların yedeklemesi ayrıca bir sözleşme ile ücret karşılığı yapılmaktadır.
 • Tedarikçi XML ürün entegrasyon hizmetiniz var mı?
  Evet var. Lütfen sorunuz.
 • Sitem ne zaman aktif olur? Hemen kullanmaya başlayabilir miyim?
  Ödeme işleminin tamamlanmasından sonra, birkaç gün içerisinde kurulum ve aktivasyon işlemleri tamamlanarak siteniz aktif hale getirilmektedir. Kurulum süresi, yoğunluğa bağlı olarak 3 veya 4 gün olabilmektedir. Kurulum işlemi sonrasında, e-posta adresinize yönetici ve giriş bilgileri gönderilecektir. Ürünlerinizi girerek ve bankalarla anlaşmalarınızı tamamlayarak hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.

HIZLI TALEP FORMU Bize taleplerinizi bildirin.

"Bize güç veren ve güvenen müşterilerimize sonsuz teşekkürler."