Promega Ltd. Şti. Hakkında

PROMEGA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 2001 yılında İZMİR’de kurulmuş olup ticari işletmelere kurumsal çalışmalar sunan, kaliteli ve profesyonel hizmet vermeyi amaç edinmiş müşteri odaklı çalışan bir bilişim firmasıdır.
İzmir’deki kurumsal firmalara bilişim ürünleri tedariği, servis ve bakım faaliyetleri ile sektöre giren PROMEGA, aynı zamanda internet tabanlı yazılımlar, web tasarımları, hosting (web alanı), domain (web alan adı), özel yazılımlar yapmakta ve son zamanlarda tüm mobil aygıtlarda sorunsuzca görüntülenebilen responsive tasarımlar, Google SEO (arama motoru optimizasyonu), Google Adwords (internet reklamcılığı), Facebook reklamları ve Sosyal Medya Yöneticiliği ve e-ticaret uygulamaları ile İzmir’in saygın web tasarım firmaları arasındaki yerini almıştır.


PROMEGAWEB olarak verdiğimiz hizmetler;

  • Web Sitesi Tasarım
  • Yazılım ve Geliştirme E-Ticaret Uygulamaları,
  • E-ticaret Sitesi Tasarımı,
  • Yazılım ve Geliştirme Mobil tahsilat sistemi ve Sanal Pos Yönetim Paneli
  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
  • Google Analytics Raporlama
  • Google Adwords Yönetimi (Reklam Planlama, Banner ve Animasyon Tasarım, Uygulama ve Raporlama)
  • Facebook Reklam Yönetimi (Reklam Planlama, Haber kaynağı ve Banner tasarımları, Uygulama ve Raporlama)
  • Kurumsal Kimlik Tasarımı (Katalog, Broşür, Logo, Kartvizit, Antetli Kağıt, Zarf, Teklif Dosyası)

Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.

Web siteleri, dünyanın en yeni etkili iletişim platformu olan internet üzerinde sizi temsil eden, kendinizi en iyi biçimde anlatabileceğiniz bir araçtır. İş dünyası, firmalar, öğrenciler, öğretmenler, alışveriş, tanıtım, pazarlama, ürünler, hizmetler, bilgi, iletişim, ulaşım, takip ve daha pek çok şey hakkında hakkında ilk izlenim ya da detaylı bilgi edinebilmek için internet siteleri yoğun bir biçimde bilgisayarlardan ve son zamanlarda ise mobil cihazlardan ve cep telefonlarından izlenmekte ve aktif olarak kullanılmaktadır. Bu yeni dünyada web sitenizin sizi tam anlamıyla yansıtması bu yüzden çok önemlidir.

PROMEGAWEB olarak müşterilerimizin hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunarız. Firma içi işlemlerinizi hızlandıran ve çalışma verimliliğinizi arttıran uygulamalar geliştiririz. Müşterilerimizin isteklerini dinler ve O’na özel çözümler sunar, uygulamalar geliştiririz. Her zaman dünyadaki değişimi takip eder, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanırız.

Web sitenizi yenilemek yada revize etmek isterseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

PROMEGA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

"Bize güç veren ve güvenen müşterilerimize sonsuz teşekkürler."